Regnum Carpet
REGNUM CARPET, kurulmuş olduğu

Biz Kimiz?

RegnumCarpet, kurulduğu 2018 yılından bu yana jel tabanlı kaymaz halı sektöründe lider konumunu korumaktadır. Halı sektöründeki 25 yıllık tecrübesini “Kaymaz Halı” üretimine aktararak tüketicilerin beğenisine sunan RegnumCarpet, 11.000 M2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisinde oluşturduğu geliştirilmiş üretim hattıyla yıllık 8.000.000 m2 üretim kapasitesine ulaşmıştır.

“Kaymaz Halı” alanında geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliği ile yeni dekorasyon trendlerini yakından takip ederek faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, ulusal ve uluslararası piyasalarda marka bilinilirliğini giderek arttırmaktadır. Dünya standartlarına uygun, çevre bilinci yüksek ve yerli üretim yaklaşımıyla tüketicilerin talep ve beklentilerini karşılamak adına çalışmalarına hız kesmeden devam eden RegnumCarpet, katma değeri yüksek yeni ürün geliştirme faaliyetlerini aralıksız şekilde sürdürmektedir.

Misyonumuz

Jel tabanlı halı üretiminde son teknolojileri kullanarak, ulusal ve uluslararası piyasa beklentileri ve müşteri tercihleri doğrultusunda, toplam kalite yönetimi anlayışıyla, insan haklarına ve çevreye saygılı yönetim ilkesi, yerli ve milli üretim hedefiyle ürettiğimiz katma değeri yüksek Türk ürünlerini tüm Dünya tüketicilerinin hizmetine sunmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Tüketicilerin alternatif ürün beklentilerini karşılayarak, ekonomik ürünleri yeni tüketim alışkanlıkları doğrultusunda sunmak, böylelikle halı sektöründeki mukayeseli üstünlüğümüzü korumak temel vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Kalite Politikamız

Üretim her aşamasını, toplam kalite yönetimi şemsiyesi altına almak, müşteri memnuniyeti kavramını ürünlerimiz nihai üreticinin kullanımına sunuluncaya kadar yönetilmesi gereken bir süreç olarak benimseyip kurumsal iletişimimizi ve halkla ilişkileri bu perspektifle yürütmek kalite anlayışımızın esaslarını teşkil eder.